Merkury

Wiemy, jak wiele pokładów energii ma dziecko i jak ważny dla niego jest ruch. Strefa Merkurego to świetne miejsce, aby rozpocząć przygodę ze sportem i aktywnością!

Wenus

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Na planecie Wenus może ono w wesołej atmosferze zdmuchnąć świeczki na torcie, a do tego miło spędzić czas, bawiąc się w gronie rówieśników. 
Mamy do dyspozycji 6 sal urodzinowych mieszczących trzynaścioro dzieci. Każda wyposażona jest w stoliki, krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Posiadamy dwie sale dla dziewczynek, dwie dla chłopczyków i dwie uniwesalne (wzbogacone w grafikę UV). 

Ziemia

To będzie kapitalna zabawa! Na powierzchni 300m2 i na dwóch poziomach znajduje się plac zabaw, a w jego obrębie mnóstwo atrakcji, m.in. zjeżdżalnie i baseny z kulkami, mosty i mostki (sieciowy, plastikowy, tęczowy, żelazny, stopniowy), sieć do wspinaczki, przejścia krzyżowe i górskie, drabiny, worki bokserskie, małpi gaj, huśtawki, walce, pływające piłeczki i wiele, wiele więcej! Nie sposób opisać wszystkie zabawki – to strefa, w której młodsze i starsze dzieci będę miały z zabawy niezapomnianą frajdę!

Księżyc

Strefa interaktywna czyli planeta dla prawdziwego odkrywcy! Znajdują się w niej m.in. aktywne ściany i podłogi, magnetyczna kolorowanka i konsola Xbox. Prawdziwym szałem jest interaktywna podłoga na której wyświetlane są gry i zabawy reagujące na ruch dziecka. Wyświetlane animacje (również z naszmi bohaterami) łączą w sobie rozrywkę i aktywność fizyczną, rozwijają wyobraźnię dziecka i pozytywnie wpływają na emocje. Strefa z pewnością pobudzi do działania dziecko w każdym wieku!
 

Mars

Na Marsie nie ma grawitacji! Szaleństwo w strefie trampolin gwarantuje świetną zabawę, rozładowanie energii i wiele radości. Główną atrakcją jest aż sześć dużych trampolin. Dzieciaki na pewno będą zachwycone!

Jowisz

W kreatywnej przestrzeni Jowisza pobudzamy wyobraźnię. Nie ma rzeczy niemożliwych! Tutaj bawimy się plastyką, malujemy i rysujemy.

Saturn

Frajda dla wszystkich chłopców! U nas pierścień Saturna to niesamowity tor wyścigowy dla go-kartów. Na powierzchni 55 m2 każde dziecko może do woli jeździć autami. Gwarantujemy szaloną, ale bezpieczną zabawę. Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają samochody.

Uran

Dyskoteka i ćwiczenia dla każdego dziecka! Sala o powierzchni powyżej 27 m2 wyposażona jest w telewizory, kulę disco zachwycającą mnóstwem kolorowych światełek i reflektory nadające jeszcze więcej fantastyki tej strefie. Fantastyczna forma ruchu, poprawa sprawności i koordynacji, a także rozwój fizyczny.

Cennik

Wejście indywidualne

poniedziałek-czwartek piątek-niedziela i święta

1 h zabawy

14 zł / dziecko

16 zł / dziecko

całodniowe

35 zł / dziecko

40 zł / dziecko

Urodziny

   

Sala + 2 h zabawy

30 zł / dziecko

40 zł / dziecko

przedłużenie wynajęcia sali

14 zł / dziecko

16 zł / dziecko

dopłata za salę UV

5 zł / dziecko

Dodatki

   

Malowanie twarzy

5 zł / dziecko

Tort

 • mały

 • średni

 • duży

 

2D

 • 70 zł

 • 100 zł

 • 125 zł

 

3D

 • -

 • 125 zł

 • 170 zł

 

Piniata

49 zł / mała

69 zł / duża

Szampan

12 zł

Zdjęcie z fotobudki

5 zł

Przekroczenie czasu

   

każde rozpoczęte 15 minut

7 zł / dziecko

8 zł / dziecko

Rodzic lub opiekun

wejście bezpłatne

Galeria

 • Zabawy Królika Henryka

 • Drugie Urodziny Królika Henryka

Akukuu – Centrum Zabaw

ul. Koło Strzelnicy 5

30-219 Kraków (Wola Justowska)

Godziny otwarcia: pon.-nd. 9:00-21:00
e-mail:
tel. kom. (do uzupełnienia)

Manager
e-mail: manager@akukuu.pl
tel. kom.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, szukasz pomocy lub chcesz po prostu porozmawiać, nie zastanawiaj się dłużej i napisz do nas.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Platinium Wellness sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-133) przy ul. Juliusza Lea 116 wpisana do rejestru...
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Platinium Wellness sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-133) przy ul. Juliusza Lea 116 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000383004 (dalej jako: „Administrator”).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na skierowane przez Panią/Pana pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Administrator nie będzie udostępniał Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom (odbiorcom).
Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich.
Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do działań mających na celu udzielenie odpowiedzi na Pani/Pana oraz przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia odpowiedzi na pytanie.
Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytania.
Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych zawarte są w Regulaminie akukuu CENTRUM ZABAW®.
W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych: iod@akukuu.pl.

Zobacz mapę