Merkury

Wiemy, jak wiele pokładów energii ma dziecko i jak ważny dla niego jest ruch. Strefa Merkurego to świetne miejsce, aby rozpocząć przygodę ze sportem i aktywnością!

Wenus

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Na planecie Wenus może ono w wesołej atmosferze zdmuchnąć świeczki na torcie, a do tego miło spędzić czas, bawiąc się w gronie rówieśników. 
Mamy do dyspozycji 6 sal urodzinowych mieszczących trzynaścioro dzieci. Każda wyposażona jest w stoliki, krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Posiadamy dwie sale dla dziewczynek, dwie dla chłopczyków i dwie uniwesalne (wzbogacone w grafikę UV). 

Ziemia

To będzie kapitalna zabawa! Na powierzchni 300m2 i na dwóch poziomach znajduje się plac zabaw, a w jego obrębie mnóstwo atrakcji, m.in. zjeżdżalnie i baseny z kulkami, mosty i mostki (sieciowy, plastikowy, tęczowy, żelazny, stopniowy), sieć do wspinaczki, przejścia krzyżowe i górskie, drabiny, worki bokserskie, małpi gaj, huśtawki, walce, pływające piłeczki i wiele, wiele więcej! Nie sposób opisać wszystkie zabawki – to strefa, w której młodsze i starsze dzieci będę miały z zabawy niezapomnianą frajdę!

Księżyc

Strefa interaktywna czyli planeta dla prawdziwego odkrywcy! Znajdują się w niej m.in. aktywne ściany i podłogi, magnetyczna kolorowanka i konsola Xbox. Prawdziwym szałem jest interaktywna podłoga na której wyświetlane są gry i zabawy reagujące na ruch dziecka. Wyświetlane animacje (również z naszmi bohaterami) łączą w sobie rozrywkę i aktywność fizyczną, rozwijają wyobraźnię dziecka i pozytywnie wpływają na emocje. Strefa z pewnością pobudzi do działania dziecko w każdym wieku!
 

Mars

Na Marsie nie ma grawitacji! Szaleństwo w strefie trampolin gwarantuje świetną zabawę, rozładowanie energii i wiele radości. Główną atrakcją jest aż sześć dużych trampolin. Dzieciaki na pewno będą zachwycone!

Jowisz

W kreatywnej przestrzeni Jowisza pobudzamy wyobraźnię. Nie ma rzeczy niemożliwych! Tutaj bawimy się plastyką, malujemy i rysujemy.

Saturn

Frajda dla wszystkich chłopców! U nas pierścień Saturna to niesamowity tor wyścigowy dla go-kartów. Na powierzchni 55 m2 każde dziecko może do woli jeździć autami. Gwarantujemy szaloną, ale bezpieczną zabawę. Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają samochody.

Uran

Dyskoteka i ćwiczenia dla każdego dziecka! Sala o powierzchni powyżej 27 m2 wyposażona jest w telewizory, kulę disco zachwycającą mnóstwem kolorowych światełek i reflektory nadające jeszcze więcej fantastyki tej strefie. Fantastyczna forma ruchu, poprawa sprawności i koordynacji, a także rozwój fizyczny.

Cennik

Wejście indywidualne

poniedziałek-czwartek piątek-niedziela i święta

1 h zabawy

14 zł / dziecko

16 zł / dziecko

całodniowe

35 zł / dziecko

40 zł / dziecko

Urodziny

   

Sala + 2 h zabawy

30 zł / dziecko

40 zł / dziecko

przedłużenie wynajęcia sali

14 zł / dziecko

16 zł / dziecko

dopłata za salę UV

5 zł / dziecko

Dodatki

   

Malowanie twarzy

5 zł / dziecko

Tort

 • mały

 • średni

 • duży

 

2D

 • 70 zł

 • 100 zł

 • 125 zł

 

3D

 • -

 • 125 zł

 • 170 zł

 

Piniata

49 zł / mała

69 zł / duża

Szampan

12 zł

Zdjęcie z fotobudki

5 zł

Przekroczenie czasu

   

każde rozpoczęte 15 minut

7 zł / dziecko

8 zł / dziecko

Rodzic lub opiekun

wejście bezpłatne

Galeria

 • Zabawy Królika Henryka

 • Drugie Urodziny Królika Henryka

Akukuu – Centrum Zabaw

ul. Koło Strzelnicy 5

30-219 Kraków (Wola Justowska)

Godziny otwarcia: pon.-nd. 9:00-21:00
e-mail:
tel. kom. (do uzupełnienia)

Manager
e-mail: manager@akukuu.pl
tel. kom.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, szukasz pomocy lub chcesz po prostu porozmawiać, nie zastanawiaj się dłużej i napisz do nas.

Zobacz mapę