powrót Cennik

Urodziny w Akukuu

Wreszcie idealne miejsce na imprezę urodzinową,
imieninową i inne ważne wydarzenie w życiu dziecka!

W ramach imprezy oferujemy:

 • zabawa w czasie trwania przyjęcia
  (2 lub 3 godz.)
 • rezerwacja wybranej salki urodzinowej
  (na 1 godz. 45 min lub 2 godz. 45 min.)
 • malowanie twarzy
 • uroczyste wręczenie prezentu i tortu przez królika Henryka
 • pakiet 10 ozdobnych zaproszeń na imprezę dla gości (dodatkowe zaproszenia sprzedawane po 10 sztuk w cenie 5 zł)
 • logowana zastawa (talerzyki, łyżeczki, kubki, rurki do picia, serwetki)

Dla solenizanta:

 • prezent (voucher na kolejną wizytę + niespodzianka o wartości 40 zł)
 • krzesło "tron urodzinowy"
 • skrzynia do przechowywania prezentów
 • zdjęcie pamiątkowe z fotobudki

Uczestnicy urodzin mogą korzystać ze wszystkich stref zabaw!

Opcje dodatkowe

 • Tort

 • Rozbijanie piniaty

 • Szampan

 • Animator

Dmuchanie świeczek z tortu to wyczekiwany moment przez każdego solenizanta! Nie może go zabraknąć na przyjęciu Twojego dziecka! Wybierz wzór i formę (klasyczny, 2D lub 3D) oraz ulubiony smak.

Torty posiadamy w wielu wzorach do wyboru, również jako postacie naszego centrum – królik, sowa i piesek.

Rozmiary:

 • mały – do 10 osób (brak wersji 3D)
 • średni – do 15 osób
 • duży – do 25 osób

Tort należy zamówić najpóźniej 7 dni przed planowaną imprezą.
Świeczki należy przynieść ze sobą.

Rozbijanie piniaty to zwyczaj, który uwielbia każde dziecko! Polega na uderzaniu kijem właśnie tej piniaty, zwisającej z góry. Dzieci chętnie walczą o to, co jest w środku! Wnętrze wypełnij własnymi "gadżetami" (np. żelki, cukierki, balony, spinki do włosów).

Piniaty posiadamy w różnych wzorach do wyboru – każda w dwóch rozmiarach.

Rozmiary:

 • mała około 30 x 70 cm
 • duża około 45 x 90 cm

Bezalkoholowy szampan dla dzieci z serii produktów Piccolo to doskonały pomysł na wzniesienie toastu przez dzieciaki. Pozwoli najmłodszym podkreślić ważność wydarzenia.

Smak do wyboru:

 • brzoskiwnia
 • truskawka

Animator w pełni do dyspozycji małych gości, organizuje i przeprowadza zabawy dodatkowe. Zachęca do wspólnych zabaw i sprawia, że przyjęcie jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Na liście rozrywek mogą pojawić się m.in. tańce animacyjne, gry, zabawy z chustą animacyjną „Klanza”, poszukiwanie skarbów, klaun i balonikowe zwierzątka, zabawy integracyjne i edukacyjne. Animator przygotuje program na tyle elastycznie, aby każda grupa dzieci była w pełni zadowolona. Dzięki niemu, że każde dziecko ma jeszcze więcej frajdy z pobytu w Akukuu.

Sale urodzinowe

 • 1

  Sala urodzinowa dla dziewczynek. Mieści 20 dzieci wraz z solenizantem.
  Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 13,93 m2.

  Rezerwuj
 • 2

  Sala urodzinowa dla chłopców. Mieści 20 dzieci wraz z solenizantem.
  Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 14,23 m2,

  Rezerwuj
 • 3

  Sala urodzinowa UV dla dziewczynek i dla chłopców. Wzbogacona w grafikę UV - świecące wzory ścienne i gwiazdki oraz akcesoria takie jak bransoletki, peruki, kapelusze i wianki. Mieści 30 dzieci wraz z solenizantem. Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 12,5 m2. Dopłata za salę - 50 zł jednorazowo.

  Rezerwuj
 • 4

  Sala urodzinowa UV dla dziewczynek i dla chłopców. Wzbogacona w grafikę UV - świecące wzory ścienne i gwiazdki oraz akcesoria takie jak bransoletki, peruki, kapelusze i wianki. Mieści 30 dzieci wraz z solenizantem. Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 15,9 m2. Dopłata za salę - 50 zł jednorazowo.

  Rezerwuj
 • 5

  Sala urodzinowa dla chłopców. Mieści 20 dzieci wraz z solenizantem.
  Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 12,87 m2.

  Rezerwuj
 • 6

  Sala urodzinowa dla dziewczynek. Mieści 20 dzieci wraz z solenizantem.
  Wyposażona w stoliki i krzesełka, tron dla solenizanta i skrzynię na prezenty. Powierzchnia sali 12,77 m2.

  Rezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Minimalna liczba uczestników – 6 osób.
Wymagana obecność przynajmniej jednego rodzica lub opiekuna.
Rezerwacja możliwa maksymalnie do końca kolejnego miesiąca.

Zarezerwuj salę urodzinową:

-

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem akukuu CENTRUM ZABAW® oraz Regulaminem Imprez Urodzinowych w akukuu CENTRUM ZABAW® i akceptuję ich treść.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Platinium Wellness sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-133) przy ul. Juliusza Lea 116 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000383004 (dalej jako: „Administrator”).

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Administrator wskazuje dane kontaktowe Inspektora Ochrony Osobowych właściwe w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: iod@akukuu.pl.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora, przede wszystkim: (i) w celu i zakresie niezbędnym do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub do wykonania zawartej umowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz (ii) w celu dochodzenia lub obrony w sprawie roszczeń lub praw Administratora oraz archiwalnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Administrator nie będzie udostępniał Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom (odbiorcom).

Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich.

Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do działań mających na celu zawarcie umowy, a w przypadku zawarcia umowy, przez czas niezbędny do wykonania umowy, a po jej zakończeniu, w celu realizacji przez Administratora umowy oraz praw i obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności przepisów podatkowych, przepisów dotyczących przedawnienia roszczeń, w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody - do czasu jej cofnięcia, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych do czasu zgłoszenia przez Panią/Pana sprzeciwu.

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania (wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonania rezerwacji i ewentualnego wykonania umowy.

Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych zawarte są w Regulaminie akukuu CENTRUM ZABAW®.